//AGRITECHNICA - міжнародний партнер конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM)

AGRITECHNICA - міжнародний партнер конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM)

партнер agri-technika 1170

Найбільша в світі виставка сільськогосподарських машин, AGRITECHNICA, знову стала міжнародним партнером щорічної конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM), яка відбудеться 9 вересня 2021 року у Київській області.

Організатор AGRITECHNICA, DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство), вже понад 10 років співпрацює з Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу», організатором LFM, об’єднуючись навколо спільної мети – поширення знань в аграрному секторі.

“Ми з задоволенням підтримаємо конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM) 2021 в якості міжнародного партнера. Ця важлива подія приваблює власників і керівників великих агропідприємств, багато з яких є нашими поважними гостями на AGRITECHNICA в Ганновері, Німеччина», говорить Юлія Бондаренко, директор «ДЛГ Україна».

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) представляє інтереси провідних компаній українського агропродовольчого сектору і покликана сприяти підвищенню ефективності ведення агробізнесу та покращенню аграрної політики. Значна кількість членів УКАБ є ключовими учасниками AGRITECHNICA.

Подія, що відбудеться в 25 км від Києва, в Terminal Z Агро-регіон, в с. Велика Олександрівка, зберуться провідні представники сільськогосподарських підприємств, інноваційні стартапи і великі інвестори, щоб обмінятися досвідом, представити адаптовані для українських умов інноваційні рішення та зав’язати нові знайомства в професійному середовищу.

Цьогорічна конференція передбачає обговорення питань:

  • Світова економіка в постковідній епосі: бум інвестицій чи чергове падіння?
  • ТОП-тренди споживання
  • Розумне фермерство, що підвищує прибутковість агробізнесу
  • Carbon farming в Європі та Україні
  • 70 днів діючому ринку землі в Україні. Перші перемоги та "набиті шишки".

Більше інформації та онлайн реєстрація на конференцію LFM 2021 – тут. Використовуйте промо-код AGRITECHNICA_LFM21, щоб отримати знижку 20% на плату за участь.

Більше інформації тут.

Про DLG

Асоціація DLG, штаб-квартира якої розташована у м. Франкфурт, Німеччина, із початку свого заснування у 1885 році візіонером та інженером Максом Ейтом, має на меті сприяти розповсюдженню фахових знань в міжнародного сільському господарстві. Сьогодні DLG є політично незалежним громадським об’єднанням із понад 30 000 учасниками. Спираючись на мережу міжнародних експертів, а також дочірні підприємства, у тому числі в Україні, Китаї, Фінляндії, Італії, Польщі, Румунії, Росії, Болгарії, Таїланді та Туреччині, DLG провадить діяльність за такими напрямками:

  • Спеціалізовані виставки
  • Тестування
  • Дослідження

DLG також є фундатором трьох важливих європейських фермерських організацій: European Poultry Club, European Pig Producers та European Arable Farmers. DLG проводить власні досліди та випробовування, щоб інформувати своїх членів про результати застосування нових технологій. DLG International Crop Production Center, агроцентр площею 600 га у м. Бернбург-Штренцфельд, Німеччина, займається польовими дослідами із схемами сівозмін, технологій вирощування та зрошення, виконує практичні випробовування машин та є місцем проведення польових заходів та демонстрацій. DLG належить найбільший в Європі випробувальний центр для сільськогосподарської техніки - DLG Test Center for Technology and Farm Inputs – у м. Гросс-Умштадт, Німеччина. Завдяки 40 робочим групам за участю фермерів, науковців, виробників обладнання та інших організацій, DLG слугує містком, що з’єднує теорію з практикою, постійно порівнюючи результати застосування різних технологій.

Виставка AGRITECHNICA - 27 лютого – 5 березня 2022, Ганновер, Німеччина

Із більше ніж 2700 експонентами та 450,000 відвідувачами на останній події, AGRITECHNICA є найбільшою в світі виставкою сільськогосподарської техніки. На виставці представленні трактори та машини для обробітку ґрунту, догляду за посівами, внесення добрив та засобів захисту, зрошення, збирання тощо. AGRITECHNICA, що веде свою історію з першої виставки DLG у 1887 році, була започаткована у 1985 р. і проходить один раз на два роки.

Виставки під знаком «made by DLG» є форумом ідей, інновацій та професійного спілкування і високо цінуються міжнародними, національними і регіональними експонентами та відвідувачами. Найбільші виставки AGRITECHNICA і EuroTier, а також більше 30 регіональних виставок в різних країнах є платформами для обміну інформацією про сучасні тренди та виклики для агропродовольчого сектору.


Контакти в Україні:

Юлія Бондаренко
+38 093 352 88 65
y.bondarenko@dlg.org


2021-09-01T14:50:56+03:00