X Міжнародна конференція "Ефективне управління агрокомпаніями" (#LFM19)

18 вересня асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent провели X Міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM) – подію №1 в Європі в сфері агро. В інноваційному бізнес-парку Terminal Z конференцію LFM відвідало більше 500 представників топ-менеджменту та спеціалістів агробізнесу.
Цього року унікальним досвідом та практичними порадами ділилися спікери з Австралії, США, Німеччини, Великої Британії та Хорватії. Тематика виступів охоплювала гарячі проблеми сучасності: зміну культури споживання, впровадження інновацій в агробізнесі та залучення покоління Z в село. Серед сьогорічних спікерів: професор Каліфорнійського університету Річард Дж. Секстон, австралійський фермер Бред Джонс, член виконавчої команди BASF Agricultural Solutions Тобіас Менне, президент UBC Group Ігор Гуменний та інші.
Під час конференції окрему увагу приділили основному споживчому тренду – органічним продуктам. З цього приводу своїми авторитетними думками поділилися такі експерти як: Анастасія Білич (Агропромислова група «Арніка»), Андрій Полуектов (Данон Україна), Петро Мельник (Agricom Group) та Андрій Вдовиченко (Аснова Холдинг). Модерував дискусію президент УКАБ – Алекс Ліссітса.

Для участі у Х Міжнародній конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» зібралися експерти з усього світу аби обговорити виклики для сучасного агробізнесу, а також можливості та проблеми, які принесе діджиталізація. Під час діалогу «Найбільший проект цифровізації моніторингу в українському агрохолдингу" Уілл Уеллс, засновник і СЕО Hummingbird Technologies, Георг фон Нолкен – СЕО Continental Farmers Group і Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming, обговорили використання цифрових технологій моніторингу посівів у великих агрохолдингах, рішення по автоматизації агромоніторінгу, та виробничу, економічну доцільність використання таких рішень в реаліях українського агробізнесу.
Закінчили пленарну частину конференції запеклою боротьбою – Agri Generation Battle: X vs Z. Студенти аграрних вузів протистояли досвідченим CEO агрокомпаній – Алексу Ліссітсі (УКАБ, ІМК), Дмитру Скорнякову (HarvEast Holding) і Дмитру Огньову (ФГ «Меринос-Захід»). Незаангажована стереотипами та волелюбна молодь проти досвідчених консерваторів покоління Х.
В рамках конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» відбувся прес-брифінг AGRITECHNICA. Доктор Ольга Хунгер, регіональний директор DLG e.V., і Юлія Бондаренко, директор ДЛГ Україна, надали інформацію про те, що очікує відвідувачів і журналістів на виставці AGRITECHNICA.
Сотні професіоналів, спеціалістів та однодумців зібралися на одному майданчику, тож учасники могли налагодити нові бізнес-зв’язки. На гостей конференції чекав розіграш цінних призів. Подарунки надали партнери проекту: New Holland Agriculture, Limagrain, Crédit Agricole Bank, Bayer, Xarvio (powered by BASF), Horsch.
Вже вдесяте Міжнародна конференція «Ефективне управління агрокомпаніями» стає майданчиком, який об’єднує топових агровиробників, представників ресурсних компаній та інноваційних стартапів задля обміну досвідом, презентації передових розробок та нетворкінгу в широкому колі професіоналів. Команда асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent дякують усім учасникам та партнерам заходу, що розділили цей день разом з ними, та запрошують на наступну подію «Doing Agribusiness in Ukraine», яка відбудеться 5 грудня у м. Київ.